Юнак з Любешівщини – призер всеукраїнських інтелектуальних перегонів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.60 € 30.15
Юнак  з Любешівщини –  призер всеукраїнських інтелектуальних перегонів

Вітаємо Євгена Дроздика з успіхом!

Фото: novezittya.in.ua

Юнак з Любешівщини – призер всеукраїнських інтелектуальних перегонів

Нещодавно на базі кафедри інформатики і кібернетики Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького з використанням хмарної платформи ZOOM відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті». Участь взяв і наш земляк, уродженець села Березичі Любешівського району Євген Дроздик

Загалому конкурсі взяли участь 97 студентів із 43 закладів вищої освіти України. Про це повідомляється на сайті ДВНЗ «Переяслав-Хмельницькийдержавний педагогічний університет ім. Григорія Сковороди».  «До участі у другому турі конкурсу було запрошено магістранта І року навчання спеціальності «Математика» природничо-технологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Євгена Дроздика», – йдеться у повідомленні.

Євген презентував своє дослідження на тему «Комп’ютерна дидактична гра «Основи геометрії» 7 клас» й, за результатами рецензування й обговорення членами журі став призером інтелектуальних перегонів та дистанційно отримав диплом ІІІ ступеня.

 Євген презентував своє дослідження на тему «Комп’ютерна дидактична гра «Основи геометрії» 7 клас» й, за результатами рецензування й обговорення членами журі, серед яких були науковці і практики з різних закладів вищої освіти України, став призером інтелектуальних перегонів та дистанційно отримав диплом ІІІ ступеня після церемонії закриття підсумкової науково-практичної конференції.

Джерело: Любешівська газета «Нове життя»