Дитячий майданчик збудували поруч високовольної лінії електропередачі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 30.00
Дитячий майданчик збудували поруч високовольної лінії електропередачі

Від сільради вимагають усунути порушення.

Фото «Рівне вечірнє».

Дитячий майданчик збудували поруч високовольної лінії електропередачі

Потенційну небезпеку для малечі виявили селі Пашева Демидівського району Рівненщини

Селяни встановили дитячий майданчик з порушенням охоронних зон ліній електропередачі.

Енергетики вже звернулися до органів місцевого самоврядування щодо порушення охоронних зон під час спорудження майданчика.

Згідно з Постановою Кабміну «Про затвердження Правил охорони електричних мереж» в Україні встановлено охоронні зони уздовж повітряних ліній електропередачі, по обидві сторони лінії – в даному випадку 10 м, оскільки йдеться про лінію 10 кВ. Крім того, підприємства, установи, організації, окремі громадяни, що мають намір виконувати роботи у межах охоронних зон електричних мереж, повинні не пізніше як за три доби повідомити про це енергопідприємство, інформує «Рівне вечірнє».

Речниця ПрАТ «Рівнеобленерго»  Алла Ліхачова повідомила, що енергетики вже звернулися до органів місцевого самоврядування щодо порушення охоронних зон під час спорудження майданчика у с. Пашева та необхідністю їх усунення після завершення карантинних заходів. І вони сподіваються, що порушення будуть усунені, а після карантину дітки зможуть бавитися на безпечній відстані від повітряних ліній.