Олександр Нойок та Артем Мілевський продовжують клепати перемоги для «Динамо-Брест» (відео)

Оце так!

Цього разу битим у матчі на Кубок Білорусі виявився «Шахтар» із Солігорська

Відбувся перший півфінальний матч Кубка Білорусі, в якому «Динамо-Брест» приймало солігорський «Шахтар» і здобуло перемогу з рахунком 2:0.

Героями зустрічі стали українці Олександр Нойок та Артем Мілевський. Перший забив гол-шедевр вже на шостій хвилині ударом в дотик, а другий на 13-й хвилині зробив закид за спини захисникам, який реалізував Павло Савицький, повідомляє УНІАН.

У складі господарів дебютний поєдинок провів колишній захисник київського «Динамо» і збірної України Євген Хачеріді.

Головним тренером «Шахтаря» є колишній наставник луганської «Зорі» Юрій Вернидуб.

Зустріч-відповідь команди проведуть в Солігорську 29 квітня. Варто зазначити, що матчі в Білорусі тривають, попри пандемію коронавірусу.