Чотирилапі охоронці кордону під час карантину тренуються ще більше, ніж зазвичай (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Чотирилапі охоронці кордону під час карантину тренуються ще більше, ніж зазвичай (Фото, відео)

Прикордонники в пунктах пропуску та КПВВ не байдикують.

Державна прикордонна служба України.

Чотирилапі охоронці кордону під час карантину тренуються ще більше, ніж зазвичай (Фото, відео)

Службові собаки Дейзі та Арчі продовжують шукати наркотики та боєприпаси

До прикладу прикордонник Владислав зі своїм службовим собакою Дейзі неодноразово виявляли порушників із наркотиками в КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове». А спеціалізація чотирилапого прикордонника Арчі особливо актуальна для служби на лінії розмежування в зоні проведення ООС. Він зі своїм наставником Анатолієм виявляють порушників зі зброєю, боєприпасами та  вибухівкою.

Кілька разів на день прикордонники тренують спанієля Дейзі та вівчарку Арчі.

Тому, аби підтримувати на належному рівні майстерність чотирилапих охоронців кордону, кінологи невпинно тренують своїх вухастих спеціалістів. Кілька разів на день прикордонники тренують спанієля Дейзі та вівчарку Арчі. Крім того, службових собак щоденно оглядають на предмет відсутності в них кліщів. Свій відбиток на особливості догляду вносить також і небезпека поширення пандемічного вірусу, тому правоохоронці ретельно миють своїх помічників та дезінфікують їм лапи.  

Нагадаємо, що на даний момент роботу КПВВ через лінію розмежування призупинено. Пропуск осіб у яких є особливі обставини гуманітарного характеру здійснюється за окремим рішенням Командувача ООС. Проте проросійські бойовики, які заправляють в ОРДО, повністю припинили пропуск через лінію розмежування. А для перетинання лінії розмежування з ОРЛО в рамках трьохсторонньої робочої групи напрацьовано механізм пропуску громадян за попередніми списками двічі на тиждень – у середу і суботу.   

 
 
 
 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.