«Єрмак-гейт» набирає обертів: у мережу «злили» запис земельних оборудок брата голови Офісу Президента - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
«Єрмак-гейт» набирає обертів: у мережу «злили» запис земельних оборудок брата голови Офісу Президента

Отакої!

Ілюстрація: obozrevatel.com

«Єрмак-гейт» набирає обертів: у мережу «злили» запис земельних оборудок брата голови Офісу Президента

На ньому обговорюють схему заробляння грошенят на землі

У мережі з'явився запис розмови кандидата на посаду голови Держгеокадастру Олександра Луцького та одного з фігурантів скандальних «плівок Єрмака».

У ньому вони обговорюють нібито курування нинішнім головою ОПУ Андрієм Єрмаком питання про створення земельної схеми для свого брата Дениса. Ролик опублікували на Telegram-каналі «Д'Ермак» (щоб послухати, доскрольте сторінку до кінця).

Судячи з розмови, Луцький виконував роль наставника для Дениса Єрмака в кадастровій сфері, а той звітував перед ним щодо просування справ.

Судячи з розмови, Луцький виконував роль наставника для Дениса Єрмака в кадастровій сфері, а той звітував перед ним щодо просування справ.

Нижче наводимо повний текст діалогу Луцького з чоловіком на ім'я Дмитро:

Луцький: Це правда, що у Комарницького обшук провели?

Дмитро: Так.

Луцький: Тобто, він (Андрій Єрмак. – Ред.) не буде ніяким «смотрящим»? Бо Іллєнко, п*дарас цей, колишній нардеп від «Свободи», п*зданув, а далі київська влада підхопила, і весь інтернет гуде, що Єрмак і колишня людина Черновецького, Комарницький. Це вчора ввечері з'явилося. А вранці я читаю, що у Комарницького провели обшуки. А що у нього, розкажи мені?

Дмитро: Я не знаю, ще ніде не був. Погано, що ви сказали, що у вас ця сотка лежить (Денису Єрмаку. – Ред.). Я весь час говорив, що вона у мене лежить.

Луцький: Дімо, ну він у мене запитав: «Я сподіваюся, у вас?». Я сказав: «Так, сотка заморожена». З'їдемо, раптом що. Просто ти маєш знати. Далі він мені почав розповідати, що з приводу кадастрової ідеології все владнав. Щоправда, попросив 2,5 млн грошей і офіс, бл*дь. Готівку треба. Той каже: «Може, 250? Може, ти щось переплутав?» Ні, 2,5. Ну, ось, каже: «У мене є схеми, те і те». Ми обговорили з ним конкретно, як повинен працювати офіс.

Каже: «Ну, я ж був там колись генеральним директором». Я йому пояснив, що у тебе мають бути чітко по напрямку кожному люди. Хлопці, ти, Сергій, повинні забезпечувати роботу. І ти щодня проводиш оперативочку – що вже встигли зробити і яке завдання на день. І завдання на найближчий час, стратегії, як це все має відбуватися.

«Так, я це розумію, я при цьому з вами зустрічаюся». Тобто, крім того, що він хоче, щоб Андрій зробив йому кадастр для цієї ідеології. Я поки не сперечаюся. Але ідея ох*єнна.

Дмитро: Ні, це ох*єнна ідея!

Луцький: Можна заходити, є з ким працювати і так далі.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.