Як відбувалася хресна хода із Папою Римським на порожній площі у Ватикані (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Як відбувалася хресна хода із Папою Римським на порожній площі у Ватикані (Відео)

Папа Франциск після обряду цього року не виголошував жодної промови.

Фото Getty images/AFP/V.Pinto.

Як відбувалася хресна хода із Папою Римським на порожній площі у Ватикані (Відео)

Страсну п'ятницю католицька і протестантська церква цього року відзначали 10 квітня

Папа Римський Франциск здійснив Хресну ходу на майже порожній площі Святого Петра у Ватикані. Про це повідомляє DW.

Зазвичай ця процесія, в якій щороку беруть участь тисячі паломників з усього світу, відбувається біля стін Колізею в Римі. Однак цьогоріч понтифіка супроводжували лише п'ятеро ув'язнених з тюрми з італійського міста Падуя, яке сильно постраждало від епідемії коронавірусу, а також п'ятеро лікарів і медсестер з Ватикану.

Учасники процесії пройшли від обеліска в центрі площі до сходинок собору. Під час ходи були зачитані медитативні роздуми на тему страждань Христа. Цього року вони були написані ув'язненими в тюрмах та родиною жінки, яка стала жертвою домашнього насильства, повідомив Ватикан.

Після ходи Франциск не виголосив промову чи молитву, як зазвичай, а лише кілька хвилин мовчки помолився. Так він вшанував пам'ять жертв пандемії коронавірусу.

Раніше, виступаючи в ефірі італійського телебачення, Франциск порівняв медиків, священників та монахинь, які померли під час пандемії COVID-19, з солдатами, полеглими на війні. «Вони пожертвували своїм життям з любові», - сказав він.