Похорон військового капелана із ПЦУ транслюватимуть онлайн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Похорон військового капелана із ПЦУ транслюватимуть онлайн

Андрій Дуда був військовим капеланом у 80 бригаді десантно-штурмових військ та отримав нагороду – орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Фото ZAXID.NET.

Похорон військового капелана із ПЦУ транслюватимуть онлайн

Знайомих покійного священника Андрія Дуди закликали не приходити до храму, а помолитись вдома

У понеділок, 13 квітня, на цвинтарі у селищі Брюховичі, що примикає до Львова, поховають військового капелана та волонтера Андрія Дуду. Про це повідомив Митрополит Львівський та Сокальський Димитрій Рудюк, передає ZAXID.NET.

За його словами, ввечері 11 квітня у Княжому храмі св. Миколая (ПЦУ) встановили труну з тілом Андрія Дуди. Парастас завершать о 16:00 12 квітня. Відразу о 17:00 розпочнеться чин погребіння протоієрея Андрія Дуди, який очолить митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. 13 квітня о 8:30 митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм буде звершено Божественну Літургію ранішосвяченних дарів, після якої буде довершено чин похорон о. Андрія Дуди. Отця поховають у Брюховичах біля могили матері.

З Княжого храму св. Миколая буде проводитись онлайн-трансляція чину похорону о. Андрія Дуди. Її проводитимуть на сторінці храму у Facebook.

Димитрій Рудюк також закликав людей не приходити до храму, а помолитись вдома. З Княжого храму св. Миколая буде проводитись онлайн-трансляція чину похорону о. Андрія Дуди. Її проводитимуть на сторінці храму у Facebook.

«У зв'язку з надзвичайною ситуацією в Україні, зокрема у Львові та області щодо карантинних заходів з поширення небезпечної хвороби кронавірусу, родина спочилого отця Андрія Дуди, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій Рудюк, духовенство та клір Свято-Миколаївської церкви м. Львова просять парафіян та тих, хто знав о. Андрія, пом'янути його вдома, запаливши свічку і прочитавши молитву», – написав Димитрій Рудюк.

Священник Княжого храму св. Миколая у Львові (ПЦУ) Андрій Дуда помер пізно ввечері 10 квітня.