«Дзвонар Майдану» з Волині Іван Сидор допоміг «ЄС» зібрати великодні пакунки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
«Дзвонар Майдану» з Волині Іван Сидор допоміг «ЄС» зібрати великодні пакунки

Кошти на продукти для наборів збирали через волонтерську платформу «Солідарність»  (v2020.org.ua).

Фото ЄС.

«Дзвонар Майдану» з Волині Іван Сидор допоміг «ЄС» зібрати великодні пакунки

В офісі «Європейської Солідарності» активісти зібрали 5 тисяч великодніх наборів. Загалом вже більше 13 тисяч продуктових коробок відправлені до адресатів

У Відкритому офісі партії «Європейська Солідарність» вихідні починаються традиційно – для літніх людей, малозабезпечених родин, ветеранів АТО/ООС та людей з інвалідністю збирають продуктові набори. Цього тижня по всій Україні поїдуть набори зі святковими подарунками – пасками. На Великдень святкову пасочку отримають 5 тисяч адресатів. 

Кошти на продукти для наборів збирали через волонтерську платформу «Солідарність»  (v2020.org.ua). Кожен охочий може внести грошову пожертву і долучитись до цієї ініціативи, яку першим підтримав Фонд Порошенка. 

«Ми розуміємо, у яких важких умовах опинилися багато родин, які не мають доходів. Коли пенсіонери, люди з інвалідністю знаходяться вдома і навіть не можуть придбати необхідного»

Марина Порошенко, яка разом з дітьми і цієї суботи долучилася до волонтерів, розповіла, що вже втретє за місяць загальнодержавного карантину активісти ГО «Справа громад», «Солідарна молодь», народні депутати та партійці, і просто небайдужі люди збираються в офісі «Європейської Солідарності» для підготовки продуктових наборів. 

«Ми розуміємо, у яких важких умовах опинилися багато родин, які не мають доходів. Коли пенсіонери, люди з інвалідністю знаходяться вдома і навіть не можуть придбати необхідного», – сказала М.Порошенко.

 

 За її словами, у Фонд Порошенка щодня приходять десятки заяв про допомогу. Загалом на сайті акції вже зареєструвались більше 30 тисяч людей, які потребують підтримки.  «Ми долучаємося до цієї акції, і вже 8000 продовольчих наборів, які були зібрані за минулі тижні, поїхали і були роздані адресатам», – розповіла Марина Порошенко.

«Сьогодні ми прийшли, щоб зібрати наступну партію 5000 продовольчих наборів, у кожен з яких напередодні світлого Воскресіння ми покладемо паску для святкового столу. І дуже сподіваємося, що на кожному столі буде присутня частина цих щирих, позитивних емоцій  великої кількості волонтерів, які доєдналися до акції», – сказала дружина п’ятого Президента України.

Їх разом з пасочками нам сюди привіз і промовив молитву отець Іван Сидор – той самий дзвонар з Михайлівського золотоверхого, який у 2013-му році рятував від беркутні наших студентів

Народна депутатка, волонтерка Софія Федина детальніше розповіла про особливі секрети цих святкових наборів. «Паска – це святковий хліб. Мені б хотілося, щоб з цими посилками люди отримали заряд позитиву, якого так бракує зараз у нашій державі. Крім того, ми вкладаємо не тільки листівочки з інструкцією, як протидіяти коронавірусу, але ми вкладаємо також і свічечки. Їх разом з пасочками нам сюди привіз і промовив молитву отець Іван Сидор – той самий дзвонар з Михайлівського золотоверхого, який у 2013-му році рятував від беркутні наших студентів», – розповіла депутатка.

«Сьогодні у нас дуже символічні пакуночки, дуже символічний час і хочеться, щоб разом з Христовим Воскресіння воскресла не тільки наша віра у справедливість і добро, але воскресла і сама справедливість», – додала Софія Федина.

Джерело: ЄС.