За минулі вихідні на Волині виникло 22 пожежі в екосистемах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
За минулі вихідні на Волині виникло 22 пожежі в екосистемах

Фото vl.dsns.gov.ua.

За минулі вихідні на Волині виникло 22 пожежі в екосистемах

Триває пожежа торфяника біля села Залаззя Любешівського району

Мешканці Волинської області продовжують грубо порушувати правила пожежної та екологічної безпеки, в результаті чого протягом двох днів 11-12 квітня в області виникло 22 пожежі сухої трави, чагарників, сміття на відкритій території, а також пожежа на торф’янику. Загальна площа ліквідованих пожеж складає майже 45 га, повідомляє Управління ДСНС України у Волинській області.

Загорання сухої трави, що перекинулось на чагарники, виникли у Ратному на площі 0,3 га, у Любомлі на площі 0,5 га та у селі Запілля Любомльського району на площі 5 га, у селі Шменьки (3 га) Ратнівського району, в урочищі «Люблинець» Ковельського району (3 га), у Ковелі (1 га) та на дачному масиві «Урожай» поблизу Ковеля на площі 4 га, у селі Микове (2 га) Ківерцівського району, у селах Прилісне та Галузія Маневицького району на площі 2 га, у селі Промінь на дачному масиві «Калина» на площі 0,6 га та у селі Радомишиль на площі 0,5 га Луцького району, у селі Добре Камінь-Каширського району на площі 0,2 га, у селі Бобли  (1,8 га) та у селі Клевецьк Турійського району на площі 2 га.

Горіння сміття ліквідоване поблизу Любомля на площі 0,9 га, у Луцьку на вулиці Рівненській (100 кв. м), на вул. Лідавській на площі 200 кв. м та на вул. Львівській.

Пожежі сухої трави виникли: у селах Лаврів (на площі 3 га) та Усичі (5 га) Луцького району, у селі Старовойтове (1 га) Любомльського району, селі Конопелька (3 га) Ківерцівського району.  

Пожежі сухої трави виникли: у селах Лаврів (на площі 3 га) та Усичі (5 га) Луцького району, у селі Старовойтове (1 га) Любомльського району, селі Конопелька (3 га) Ківерцівського району. Пожежі ліквідовані рятувальниками Державних-пожежно-рятувальних підрозділів, а також залучали окремі команди місцевої пожежної охорони.

11 квітня виникла пожежа на торф’янику біля с. Пехи Шацького району. Для гасіння пожежі залучали рятувальників 11-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Шацьк, команду місцевої пожежної охорони с. Прип’ять Шацького району. Працювали 8 чоловік особового складу, дві одиниці техніки. Пожежа ліквідована.

Триває гасіння пожежі торф’янику та чагарників біля села Залаззя Любешівського району в урочищі «Качан», що виникло 7 квітня на площі 10 га. Для гасіння пожежі залучені 11 чоловік особового складу, пожежна автоцистерна та 3 мотопомпи ДПРЧ-12 смт Любешів, пожежна насосна станція, рукавний автомобіль та 6 рятувальників ДПРЧ-4 м.Ковеля, 6 рятувальників ДПРЧ-8 м.Каменя-Каширського, рукавний автомобіль та мотопомпа, команда МПО села Залаззя Любешівського району, трактор. Керівництво гасіння пожежею здійснюють фахівці оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Волинській області. Пожежу локалізовано, погашено 6,8 га (за добу 0,8 га).