Президент Зеленський призначив стипендії спортсменам з Волинської та Рівненської областей - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Президент Зеленський призначив стипендії спортсменам з Волинської та Рівненської областей

Гроші - спортсменам!

Фото: Економічна правда

Президент Зеленський призначив стипендії спортсменам з Волинської та Рівненської областей

Їхні медальні здобутки на чемпіонатах світу та Європи не залишилися непоміченими

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України з олімпійських видів спорту та їх тренерів».

Серед відзначених спортсменів є й представники Волинської та Рівненської областей.

Серед відзначених спортсменів є й представники Волинської та Рівненської областей.

Зокрема, срібна призерка чемпіонату Європи 2019 року з велосипедного спорту лучанка Яна Беломоіна одержуватиме стипендію у розмірі 8 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. А її тренер Максим Гавриленко – у розмірі 2 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Бронзова призерка чемпіонату Європи 2019 року з боксу ковельчанка Тетяна Коб отримуватиме стипендію у розмірі 7 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Натомість її тренер Віктор Рогатін – у розмірі З,5 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

А ось рівнянин Михайло Романчук – срібний призер чемпіонату світу 2019 року з плавання – одержуватиме щомісяця 12 прожиткових мінімумів. Стільки ж матиме й дружина Михайла – срібна призерка чемпіонату світу 2019 року з легкої атлетики – Марина Бех-Романчук.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.