Богові під силу все: луцький студент переміг рак завдяки коханню - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Богові під силу все: луцький студент переміг рак завдяки коханню

«Вона щодня приїжджала до мене з іншого кінця міста – невиспана, втомлена, але ж все одно приїжджала, щоб побути зі мною».

Фото з архіву Семена Цикорського

Богові під силу все: луцький студент переміг рак завдяки коханню

У 19-річного уродженця міста Курахово Донецької області Семена Цикорського, який навчається у Волинському коледжі Національного університету харчових технологій у Луцьку, діагностували онкологію останньої, четвертої стадії. Важке захворювання перевернуло світ Семена з ніг на голову, і хто-зна, як би усе могло закінчитися, якби пліч-о-пліч зі своїм коханим не вела мужню боротьбу за право жити його вірна дружина Анна, яка вийшла заміж за молодого чоловіка, знаючи про складну недугу

«Він безнадійний», «Покинь його», «Нащо тобі такий хворий?» – відмовляли від заміжжя молоду студентку рідні та друзі. Проте випадково зустрівши Семена одного чудового дня, дівчина твердо вирішила – це її доля.

«Семен – це той, хто робить мене щасливою. Ну що ж, уже три місяці як я заміжня. І це найкрутіше, що може бути. Я кожен день проводжу з людиною, яку люблю, переживаю усе разом з ним. У нього все буде добре, і його нарешті покине той рак! І більше ніколи не повернеться! Я люблю тебе», – написала у своєму Іnstagram дівчина ще у березні.

І не помилилася! Попри невтішні прогнози медиків – синовіальну саркому м’яких тканин правого плеча з метастазами в легенях четвертої стадії, Семену вдалося увійти в ремісію. Просто перед таким коханням і рак відступає!

Молодий чоловік із сумом розповідає, що те літо 2019-го року було непростим для закоханих, адже, здавалося, усі навколо відмовляли Аню від стосунків із хворим хлопцем.

«Та навіщо він тобі?», «З четвертою стадією не вилікувати», «Нащо ти так себе мучиш? Знайди хлопця без хвороби» – це далеко не все те, що чула від свого оточення молода дівчина. Але Анна знала, що, зустрівши свого Семена одного весняного дня, більше ніколи його не відпустить, і відвоює коханого навіть у смерті.

«Вона щодня приїжджала до мене з іншого кінця міста – невиспана, втомлена, але ж все одно приїжджала, щоб побути зі мною». 

«І ось настала моя третя хімія – перша після операції, і перша побачена Анею. Я бачив, як вона плаче, хвилюється за мене під час хімії. Аня щодня приїжджала до мене з іншого кінця міста – невиспана, втомлена, але ж все одно приїжджала, щоб побути зі мною. І ось – у мене чергова комп'ютерна томографія. Ми дуже переживали, але тоді у мене нічого не знайшли. Це була наша перша перемога», – з вдячністю до свого «янгола» розповідає молодик.

Після цього Семен влаштувався на роботу в один із відомих будівельних гіпермакетів у Луцьку.

«Там я знайшов своїх улюблених друзів. Все було добре, і я зробив Ані пропозицію. 18-го квітня, вона сказала «Так!». Але все змінилося через два тижні, коли у мене знову за планом була комп'ютерна томографія – її потрібно було проходити кожні три місяці. Я був впевнений, що зі мною все добре, і я повністю здоровий. Ми планували розписатися 24-го грудня. Але під час томографії у мене знову знайшли отвір в легенях розміром у 3 міліметри. Такі новини – наче грім серед ясного неба. На момент проходження КТ я трошки прихворів – у мене був кашель і горло боліло. Тож лікар сказав мені прийти на повторну діагностику через два місяці. Він сказав, що це може бути помилка комп'ютера і поки що нема чого панікувати», – каже молодий чоловік.

Як і планували раніше, закохані офіційно оформили стосунки 24 грудня 2019 року, після чого поїхали знайомитися до рідних Семена на його малу батьківщину.

І ось 2 квітня цього року, після чергового блоку хімії, у столичному інституті раку Семена приголомшили дивовижною новиною – метастазів у легенях немає. Усі аналізи ідеальні – тож хлопець абсолютно здоровий. Не повіривши такому щастю, молодий чоловік перевірявся ще раз, і ще раз, але в усіх клініках результат один – пацієнт Семен Цикорський абсолютно здоровий!

- Я щасливий. Спасибі усім! Як бачите, і рак четвертої стадії – не вирок! Тому не опускайте рук. Ніколи. За жодних обставин. Богу під силу все!», – радить насамкінець Семен усім, хто опинився у складній життєвій ситуації.

Підготувала Вікторія Семенюк, Волинські новини