Відсьогодні медпрацівники, які проживають в Луцьку, не платитимуть за проїзд на роботу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Відсьогодні медпрацівники, які проживають в Луцьку, не платитимуть за проїзд на роботу

До сьогодні лучани-медики платили за квиток.

Фото pixabay.com.

Відсьогодні медпрацівники, які проживають в Луцьку, не платитимуть за проїзд на роботу

Кошти перевізникам відшкодують з обласного бюджету

На сьогоднішньому засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики Ірина Вахович звернулася до начальника управління охорони здоров'я ОДА Ігоря Ващенюка з пропозицією підготувати відповідні розрахунки для компенасації перевізникам за перевезення медиків, які працюють на обласних комунальних медичних підприємствах і проживають в місті Луцьку.

Голова облради запевняє, що в обласному бюджеті закумульовано достатньо ресурсу для того, щоб забезпечити такі ж умови і для працівників, які проживають в Луцьку.

До сьогодні ці люди сплачували за проїзд на роботу в сумі 6 грн за цінами, встановленими для громадського транспорту обласного центру. В той же час, для медиків з районів області доїзд на роботу безкоштовний. Голова облради запевняє, що в обласному бюджеті закумульовано достатньо ресурсу для того, щоб забезпечити такі ж умови і для працівників, які проживають в Луцьку.