УГКЦ для обсервації медиків передала Патріарший дім у Львові - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
УГКЦ для обсервації медиків передала Патріарший дім у Львові

У патріаршому домі УГКЦ є львівські апартаменти Глави УГКЦ.

Фото newsua.one.

УГКЦ для обсервації медиків передала Патріарший дім у Львові

Там поселили перших 11 медиків 8-ї клінічної лікарні Львова

Слова Патріарха Святослава, що УГКЦ готова надати свої приміщення для потреб медицини, вже реалізовано у Львові. Так, готель у Патріаршому домі УГКЦ, що на вул. Хуторівці, 35б у Львові, передали для проживання львівських медиків, які тут перебуватимуть на обсервації, інформує РІСУ.

Там поселили перших 11 медиків 8-ї клінічної лікарні Львова. Загалом готель може прийняти 50 осіб.

Патріарший дім у Львові, що на вулиці Хуторівка 35б, поселив після вахтового тижневого чергування медиків з 8-ї лікарні. Вони перебуватимуть на обсервації і вже прибули до патріаршого готелю у Патріаршому домі. 

«Патріарший дім у Львові, що на вулиці Хуторівка 35б, поселив після вахтового тижневого чергування медиків з 8-ї лікарні. Вони перебуватимуть на обсервації і вже прибули до патріаршого готелю у Патріаршому домі. Це медичні сестри, лікар, медичні брати – всього їх 11 осіб. Почуваються добре, на сьогодні всі здорові, задоволені умовами проживання, а також засобами комунікації, які там присутні», – повідомила керівник Комісії у справах душпастирства здоров’я Севастіяна Карвацька.

У Патріаршому домі медикам забезпечать триразове харчування. Зазначимо, у патріаршому домі УГКЦ є львівські апартаменти  Глави УГКЦ. Там відбуваються Синоди єпископів УГКЦ.