32 машини спецтехніки працюють на Північній об’їзній Рівного, що перенаправить транспорт у напрямку Луцька та Устилугу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
32 машини спецтехніки працюють на Північній об’їзній Рівного, що перенаправить транспорт у напрямку Луцька та Устилугу

Нині працюють над першою чергою.

Фото Укравтодору.

32 машини спецтехніки працюють на Північній об’їзній Рівного, що перенаправить транспорт у напрямку Луцька та Устилугу

Нині працюють над першою чергою Великого дорожнього будівництва, повідомляють у Службі автодоріг у Рівненській області, передає місцева ОДА. Дорожники виконують підготовчі роботи 6-кілометрової ділянки дороги. Із стабілізацією погоди підрядник нарощуватиме темпи. Далі планується реконструкція 4-кілометрової ділянки в селі Хотин до Рівнеазоту і ще поточний ремонт дороги від Рівнеазоту до траси Н-22.

Нова магістраль дозволить звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

На сьогодні Велике дорожнє будівництво триває у 22 областях на 150 об’єктах. У 2020 році Укравтодор планує оновити більше 4000 км доріг державного значення. Нова магістраль на Рівненщині дозволить звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22.

Відео з Великого дорожнього будівництва опубліковано на сторінці 

.