На Рівненщині від теплопостачання відключають усіх споживачів, крім лікарень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
На Рівненщині від теплопостачання відключають усіх споживачів, крім лікарень

Виняткові умови мають лише пацієнти і працівники медзакладів.

Фото pixabay.com.

На Рівненщині від теплопостачання відключають усіх споживачів, крім лікарень

Школи, дитсадки та інші заклади від'єднали від опалення набагато раніше

Опалювальний сезон закінчився на Рівненщині, окрім міста Вараш. Також  опалення продовжують подавати до лікарняних закладів, інформує сайт Рівненської ОДА.

За два останні дні опалення відключили ще в 11 районах та двох містах. Таке рішення прийнято у зв’язку із потеплінням РДА та міськвиконкоми. Тепло припинили подавати у Березнівському, Острозькому, Рокитнівському, Володимирецькому, Дубенському, Зарічненському, Рівненському, Гощанському, Дубровицькому, Костопільському та Сарненському районах, а також у містах Рівне та Дубно. Ще раніше опалення відключили у Демидівському, Корецькому, Млинівському, Радивилівському районах, а також в Острозі.

Нагадаємо, що соціальна сфера – школи, дитсадки та інші заклади – були відключені від опалення набагато раніше.

Теплопостачання в освітніх закладах достроково припинили через карантин.

Адже наразі школярі та дошкільники навчаються дистанційно – з дому. У результаті відбулася суттєва економія теплового ресурсу та коштів. Також цьому сприяло і переведення деяких культурних та соціальних закладів в мінімальний режим подачі тепла, де це можливо. Теплопостачання в освітніх закладах достроково припинили через карантин.