У Нововолинську встановлять особливий режим в‘їзду та виїзду, а може й комендантську годину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
У Нововолинську  встановлять особливий режим в‘їзду та виїзду, а може й комендантську годину

У місті виявлено 27 випадків зараження коронавірусом.

Фото pixabay.com.

У Нововолинську встановлять особливий режим в‘їзду та виїзду, а може й комендантську годину

В місті посилюють карантин

 Як відомо, Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рекомендувала запровадити додаткові обмежувальні карантинні заходи на території шахтарського міста.

У шахтарському місті зафіксовано 27 випадків захворювання на COVID-19, серед яких - 2 з Іваничівськогл району, 1 випадок - летальний.

Зокрема встановити особливий режим в‘їзду та виїзду на територію Нововолинська та з нього. Як результат, міська комісія ТЕБ та НС на останньому засіданні прийняла рішення зобов‘язати відповідні служби терміново розпочати підготовку щодо утворення карантинних контрольно-пропускних пунктів. У разі погіршення ситуації не виключається можливість введення на території Нововолинська комендантської години. Нагадуємо, станом на 15:00 сьогодні, у шахтарському місті зафіксовано 27 випадків захворювання на COVID-19, серед яких - 2 з Іваничівськогл району, 1 випадок - летальний.

Роксолана ВИШНЕВИЧ.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.