Британія пропонує Україні допомогу в ліквідації пожеж у Зоні відчуження - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Британія пропонує Україні допомогу в ліквідації пожеж у Зоні відчуження

16 квітня пожежі відновилися.

Фото kmu.gov.ua.

Британія пропонує Україні допомогу в ліквідації пожеж у Зоні відчуження

Ініціативу висловив начальник Штабу оборони Британії генерал Нік Картер

Штаб оборони Великої Британії запропонував Україні допомогу у ліквідації лісових пожеж на території Зони відчуження.

Про це сказав начальник Штабу оборони Британії генерал Нік Картер під час телефонної розмови з головнокомандувачем Збройних сил України генерал-полковником Русланом Хомчаком, йдеться у повідомленні Генштабу ЗСУ в Facebook, інформує видання «День».

«Хомчак висловив подяку начальнику Штабу оборони Великої Британії генералу Ніку Картеру за його ініціативу надати допомогу у ліквідації лісових пожеж на території Зони відчуження, про що йшлося під час розмови, зазначивши, що військовослужбовці та техніка ЗСУ активно залучені до подолання цього лиха», – повідомили в Генштабі.

Як повідомлялося, 4 квітня у Чорнобильській зоні виникла лісова пожежа. Її вдалося загасити 14 квітня. Зазначалося, що відкритого вогню вже немає, спостерігається тління в окремих осередках. Однак вже 16 квітня пожежі відновилися. «Хомчак висловив подяку начальнику Штабу оборони Великої Британії генералу Ніку Картеру за його ініціативу надати допомогу у ліквідації лісових пожеж на території Зони відчуження, про що йшлося під час розмови, зазначивши, що військовослужбовці та техніка ЗСУ активно залучені до подолання цього лиха», – повідомили в Генштабі.