Карантинний інтим: панди чекали 10 років, щоб зайнятися сексом без глядачів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Карантинний інтим: панди чекали 10 років, щоб зайнятися сексом без глядачів

Все, як у людей: хтось любиться, хтось чубиться!

Фото pxhere.com.

Карантинний інтим: панди чекали 10 років, щоб зайнятися сексом без глядачів

У гонконзькому Ocean Park дві великі панди успішно спарились після того, як у січні зоопарк закрили на карантин через коронавірус. Тварин намагалися звести протягом десятиліття, але без успіху

З кінця березня панди Ін Ін та Ле Ле почали по-іншому поводитися. Ін Ін почала більше часу проводити у воді, а Ле Ле помічав територію та шукав запахи Ін Ін. Про це повідомило «Громадське» з посиланням на пресслужбу зоопарку.

У парку зазначили, що така поведінка характерна для панд у період розмноження з березня по травень. Ветеринари слідкують за здоров'ям тварин.

 Працівники Віденського зоопарку сподівалися, що самичку і самця ніщо не відволікатиме. Утім, панди побилися, та так і не спарилися.

А от у Відні карантин не допоміг пандам у тамтешньому звіринці зблизитись, інформує ТСН. Звіринець нині зачинено, тож його працівники сподівалися, що самичку і самця ніщо не відволікатиме. Утім, панди побилися, та  так і не спарилися.