Міністр охорони здоров'я назвав причини різкого зростання кількості хворих на COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Міністр охорони здоров'я назвав причини різкого зростання кількості хворих на COVID-19

Цьому коронавірусу вже давно пора натовкти пику!

Фото REUTERS

Міністр охорони здоров'я назвав причини різкого зростання кількості хворих на COVID-19

В Україні станом на ранок 19 квітня зафіксовано 5 тис. 449 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 141 летальний, 347 пацієнтів одужали

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов пояснив різке зростання кількості хворих на COVID-19 недотриманням карантину на Вербну неділю (12 квітня) та збільшенням кількості тестувань.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання, чому в попередні дні суттєво збільшилась кількість інфікованих коронавірусом українців.

Ще однією причиною міністр назвав збільшення кількості тестувань на COVID-19.

«Існує декілька факторів. Перший фактор: на жаль, багато хто не дотримувався наших рекомендацій залишитися вдома у Вербну неділю і не ходити масово на богослужіння. У зв’язку з цим прояви хвороби були на четвертий-п’ятий день після того як вони інфікувались, і ми одразу побачили зростання захворюваності на коронавірус», - сказав Степанов.

Ще однією причиною міністр назвав збільшення кількості тестувань на COVID-19.

«По-друге: ми суттєво збільшили кількість тестувань методом ПЛР», - сказав Степанов.

Як відомо, в Україні станом на ранок 19 квітня зафіксовано 5 тис. 449 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, з них 141 летальний, 347 пацієнтів одужали.