На Любомльщині розслідують 7 фактів підпалу трави - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
На Любомльщині розслідують 7 фактів підпалу трави

За спалювання трави віднедавна можна потрапити у тюрму.

Фото Pixabay.

На Любомльщині розслідують 7 фактів підпалу трави

Лісові пожежі стали справжньою бідою в Україні останнім часом. Не оминула ця проблема і Волинь

Лише у двох районах – Любомльському та Шацькому – за процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури працівники поліції розслідують 7 кримінальних проваджень за фактами умисного знищення та пошкодження вогнем об'єктів рослинного світу (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 245 КК України).

Довкіллю завдана суттєва шкода. Нині правоохоронці проводять слідчі шукають громадян, винних у вчиненні цих злочинів.

Довкіллю завдана суттєва шкода. Нині правоохоронці проводять слідчі (розшукові) дії задля встановлення громадян, винних у вчиненні цих злочинів.

Прокуратура області звертає увагу волинян на те, що віднедавна в України суттєво посилено відповідальність за знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу.

Так, знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом - караються штрафом від 91 800 до 153 000 грн або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Нагадаємо, що сильна пожежа зіпсувала свято Великодня у Любомльському районі. Очевидці зняли відео.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.