Українських призовників будуть допускати до лав ЗСУ лише після обсервації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
Українських призовників будуть допускати до лав ЗСУ лише після обсервації

Зараз прораховують всі можливі ризики занесення коронавірусу у лави ЗСУ.

Фото УНІАН

Українських призовників будуть допускати до лав ЗСУ лише після обсервації

До армії пускатимуть лише повністю здорових українців

Українські призовники будуть допущені до лав Збройних Сил лише після того, як пройдуть обсервацію і отримають підтвердження, що точно не заражені новим коронавірусом COVID-19 і не спровокують спалах недуги в армії, пише УНІАН. Про це 23 квітня розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Право на владу». За його словами, у МОЗ щодня обговорюють на нарадах із силовими структурами України, зокрема, Міноборони рішення щодо протидії коронавірусу. «Наразі ми працюємо постійно з Міністерством оборони так, як і з іншими силовими структурами. У нас відбуваються щоденні спільні наради, де ми проговорюємо і ухвалюємо рішення, які повинні впливати на епідемічну ситуацію в тих силових структурах і в оборонних структурах, які сьогодні несуть і захищають наші кордони», - розповів Віктор Ляшко.

Наразі людство зіткнулося зі значною епідемією, тому вкрай важливо зберегти боєздатність армії.

Ляшко наголосив, що наразі людство зіткнулося зі значною епідемією, тому вкрай важливо зберегти боєздатність армії. А тому, у Міноборони зараз прораховують всі можливі ризики занесення коронавірусу у лави ЗСУ, і допускатимуть до служіння лише тих, хто отримає від лікарів точне підтвердження того, що вони здорові. «Так, в Міністерстві оборони є своя санітарно-епідеміологічна служба, яка була збережена, яка сьогодні працює і виконує свої функції. Але ми всі повинні розуміти, що ми живемо в період епідемії і значної епідемії, такої пандемії в світі не було, тому основне наше завдання, яке сьогодні є – це зберегти, в тому числі, боєздатність нашої армії. Тому всі заходи, які вживаються сьогодні Міністерством оборони, зокрема для призову, вони прораховують ризики. І допускатимуться люди до місць служіння, міст несення варти тільки після того, як вони пройдуть обсервацію і матимуть чітке підтвердження того, що вони не можуть занести збудник коронавірусної хвороби в місця дислокації Збройних Сил», - наголосив Віктор Ляшко.