Карантин зніматимуть у 5 етапів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Карантин зніматимуть у 5 етапів

Щоденний приріст кількості хворих становить від 7 до 12%, що є небезпечною ситуацією.

Фото Українська правда

Карантин зніматимуть у 5 етапів

Міністерство охорони здоров’я найближчим часом оприлюднить інформацію про поетапний вихід України

«Розроблений алгоритм, п'ять етапів, яким чином ми будемо виходити з карантину, але основний критерій – зменшення кількості захворюваності і збільшення числа тих людей, які одужали, - повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. - Ми кажемо про 5 етапів, на кожному з яких ми починаємо пом'якшувати карантинні заходи: відкриття парків, відкриття тих чи інших магазинів, розширення роботи міського транспорту і таке інше. Думаю, що по кожному етапу ми найближчими днями надамо інформацію, щоб всі зрозуміли, як саме Україна виходитиме з карантину і за яких умов».

Основним критерієм для виходу з карантину є «суттєве зменшення числа нових захворювань.

Він наголосив, що основним критерієм для виходу з карантину є «суттєве зменшення числа нових захворювань», пише Українська правда.

Наразі, за словами Степанова, щоденний приріст кількості хворих становить від 7 до 12%, що є «небезпечною ситуацією, яка не дозволяє зняти карантин».

Водночас міністр висловив сподівання, що починаючи з 12 травня ситуація із захворюваністю буде така, що можна буде «пом’якшити карантинні заходи і поступово виходити з карантину».