Марко Девіч оголосив про завершення кар'єри футболіста - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Марко Девіч оголосив про завершення кар'єри футболіста

Який нападайло був!

Фото УНІАН

Марко Девіч оголосив про завершення кар'єри футболіста

Далі планує стати або тренером, або футбольним агентом

Екс-нападник збірної України Марко Девіч заявив, що завершує кар'єру футболіста.

За його словами, він хотів би провести прощальний матч у Харкові, але зізнався, що швидше за все його не буде, передає УНІАН з посиланням на tribuna.com.

Що стосується прощального матчу, то хотів би провести його в Харкові, але, напевно, його не буде.

«Скажу відверто: буду закінчувати з футболом, адже контракт із «Сабахом» закінчився. Більше не бачу себе серед професійних футболістів. Що стосується прощального матчу, то хотів би провести його в Харкові, але, напевно, його не буде. Мабуть, прощальний матч не важливий, адже я багато зробив у футболі - встиг порадувати глядачів, особливо в Харкові. Можливо, буду тренером чи футбольним агентом. Ці дві речі поки що фігурують в моїх думках. Поки вчуся, є невизначеність у цій сфері», - сказав Девіч.

Нагадаємо, Девіч протягом дев'яти років виступав за українські команди - «Волинь», «Металіст» і «Шахтар». Сумарно він провів 272 поєдинки в їх складі, відзначившись 104 голами. Також в активі форварда 35 матчів і 7 голів за збірну України.

Нагадаємо, в січні цього року український нападник сербського походження Марко Девіч підписав контракт з азербайджанським «Сабах».