На Волині затримали партію нелегального тютюну (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
На Волині затримали партію нелегального тютюну (Відео)

Походження вантажу водій пояснити не зміг.

Державна прикордонна служба України.

На Волині затримали партію нелегального тютюну (Відео)

Правоохоронці зупинили автомобіль, завантажений сигаретами з білоруськими акцизними марками

Автомобіль «Сітроєн» зупинила у місті Ковель спільна група прикордонників зі співробітниками Управління стратегічних розслідувань та патрульної поліції. Водій транспортного засобу, громадяни України, перевозив 6 ящиків (3000 пачок) сигарет. На пачках з тютюновими виробами були білоруські акцизні марки. Звідки взялися сигарети водій відповісти не зміг.

Зазначимо, що згідно з вимогами статті 226 Податкового Кодексу України за зберігання чи транспортування тютюнових виробів без українських марок акцизного збору, передбачений штраф у розмірі до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян  та конфіскація товару.

Варто зазначити, що перевірка автомобіля з сигаретами не випадковість, а реалізація оперативної інформації офіцерів Луцького прикордонного загону. Заходи проходили у рамках кримінального провадження розпочатого за статтями 199 та 204 Кримінального Кодексу України (підробку акцизних марок та незаконні операції з підакцизними товарами). Кримінальне провадження розпочато також за повідомленням прикордонників і проводиться під процесуальним керівництвом Ковельської місцевої прокуратури.

Джерело: Державна прикордонна служба України.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.