Український медик організував схему з продажу немовлят за кордон - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Український медик організував схему з продажу немовлят за кордон

Зловмисники оформляли фіктивні шлюби українок з іноземцями, після чого продавали немовлят в Китай.

Фото Pixabay.

Український медик організував схему з продажу немовлят за кордон

В МВС уточнили деталі діяльності злочинної групи, яка, під прикриттям програми сурогатного материнства, продавала новонароджених дітей іноземцям

Організаторами торгівлі немовлятами виявилися головний лікар приватної репродуктивної клініки, громадянка України, 1970 р.н., та її син, громадянин України, 1992 р.н. До групи також входили троє громадян КНР і двоє українців.

 Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає Zaxid.net.

Новонароджених дітей продавали переважно в Китайську Народну Республіку. Клієнтів шукали, як правило, серед самотніх чоловіків, які бажали завести дитину методом штучного запліднення за допомогою послуг донора і сурогатної матері.

«За грошову винагороду зловмисники надавали послуги з вирішення організаційних і юридичних питань, пов'язаних з процесами запліднення, пологів, оформлення документів та легалізації вивозу дітей за межі України», – написав Геращенко.

Він уточнив, що новонароджених дітей продавали переважно в Китайську Народну Республіку. Клієнтів шукали, як правило, серед самотніх чоловіків, які бажали завести дитину методом штучного запліднення за допомогою послуг донора і сурогатної матері.

Після народження дитини сурогатна мати давала згоду на заміну батьків у свідоцтві про народження, в результаті чого батьками дитини ставали громадянин КНР і його фіктивна дружина. Надалі, громадянин КНР, маючи документи, що підтверджують його батьківство, вивозив дитини за межі України.

Нагадаємо, що у суботу, 25 квітня, правоохоронці викрили групу осіб, які займались торгівлею дітьми, прикриваючись програмою сурогатного материнства.