Українці, яких евакуюють з інших країн, зможуть пройти самоізоляцію вдома або в місці обсервації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Українці, яких евакуюють з інших країн, зможуть пройти самоізоляцію вдома або в місці обсервації

Самоізоляція є обов'язковою.

Фото УНІАН.

Українці, яких евакуюють з інших країн, зможуть пройти самоізоляцію вдома або в місці обсервації

Змінили порядок щодо повернення громадян з інших країн

«У нас є порядок самоізоляції, коли людина, встановлюючи у себе (на телефоні — ред.) додаток «Дія», ... йде на самоізоляцію. Якщо немає можливості встановити такий додаток або за проханням людини, якщо вона хоче пройти обсервацію, ... у нас визначені місця обсервації. Кілька місць обсервації є в Києві, Київській області. В залежності від того, за яким механізмом піде той чи інший громадянин, ми будемо далі визначатися. Але обов'язково є самоізоляція з дотриманням певних вимог, в тому числі і встановлення додатку «Дія», щоб ми могли контролювати, де саме людина знаходиться», - зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Уряд запровадив електронний контроль самоізоляції замість обсервації для громадян, які прибувають з-за кордону. Здійснюватиметься він за допомогою оновленого додатку «Дія».

Як повідомляв Укрінформ, 26 квітня Міністерство інфраструктури України анонсувало відновлення спеціальних рейсів до України з різних країн світу. Плануються рейси з Маямі, Гельсінкі, Неаполя, Стокгольма, Єревана, Парижа, Ніцци, Софії, Ларнаки, Тель-Авіва, Амстердама, Дюссельдорфа, Цюриха, Лісабона, Женеви, Дубаї, Франкфурта, Праги, Мілана, Торонто, Осло, Аліканте, Ер-Ріяда, Бангкока, Пхукета, Балі.

У понеділок, 27 квітня, авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) виконає спеціальний рейс з Маямі до Києва, яким українські громадяни повернуться додому.

На 28 квітня поки що запланований приліт двох рейсів - авіакомпаній Air Arabia з Шарджі та Sky Up Airlines з Єревана.

Також уряд завпровадив електронний контроль самоізоляції замість обсервації для громадян, які прибувають з-за кордону. Здійснюватиметься він за допомогою оновленого додатку «Дія», в якому мають зареєструватися громадяни, котрі проходитимуть самоізоляцію.

Джерело: Укрінформ.