Судитимуть рівненського 16-річного викрадача маршруток - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Судитимуть рівненського 16-річного викрадача маршруток

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Фото «Горинь.Інфо».

Судитимуть рівненського 16-річного викрадача маршруток

Хлопець без прав наприкінці лютого та в березні їздив громадським транспортом по місту

Ювенальним прокурором Рівненської місцевої прокуратури 24 квітня затверджено та скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 16-річного жителя Рівненського району за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 289 КК України. Про це повідомила пресслужба прокуратури Рівненської області.

Нагадаємо,  25 лютого та 1 березня неповнолітній, перебуваючи в м. Рівне, не маючи права керування, умисно двічі викрадав маршрутки, якими в першому випадку незаконно перевозив пасажирів, наражаючи їх на небезпеку, а в іншому – їздив вулицями міста.

Довідково: найсуворіший вид покарання за вчинення зазначених злочинів, передбачений санкцією ч. 2 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене повторно) у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років з конфіскацією майна. Нагадаємо,  25 лютого та 1 березня неповнолітній, перебуваючи в м. Рівне, не маючи права керування, умисно двічі викрадав маршрутки, якими в першому випадку незаконно перевозив пасажирів, наражаючи їх на небезпеку, а в іншому – їздив вулицями міста.