Перед судом постане волинянин, який «замінував» пункт пропуску «Дольськ» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Перед судом постане волинянин, який «замінував» пункт пропуску «Дольськ»

Далі – слово за судом.

Фото digitallife.gr.

Перед судом постане волинянин, який «замінував» пункт пропуску «Дольськ»

Маневицька місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинене 33-річним мешканцем Любешівського району завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху

Увечері 22 квітня 2020 року нетверезий чоловік зателефонував на лінію «102» та повідомив оператору про замінування міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення на Державному кордоні України із Республікою Білорусь «Дольськ».

Задля ліквідації можливої загрози вибуху було залучено працівників поліції, Державної служби із надзвичайних ситуацій області,особовий склад вибухотехнічного управління Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Жителя Дольська, який щиро розкаявся у скоєному і активно сприяв розкриттю злочину, обвинувачують у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками.

На щастя, жодних вибухонебезпечних предметів у пункті пропуску не виявили.

Жителя Дольська, який щиро розкаявся у скоєному і активно сприяв розкриттю злочину, обвинувачують у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (кримінальне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 259 КК України).

Зауважимо, що за вчинення такого злочину Кримінальним кодексом України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до шести років.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.