П’ять масштабних всеукраїнських молодіжних таборувань пройдуть на Волині - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
П’ять масштабних всеукраїнських молодіжних таборувань пройдуть на Волині

Молодіжні проєкти матимуть сприяння влади.

Фото: Волинська ОДА.

П’ять масштабних всеукраїнських молодіжних таборувань пройдуть на Волині

Мінмолодьспорт профінансує одразу 5 проєктів, ініційованих молодіжними громадськими організаціями області, які стали переможцями загальнодержавного конкурсу. Питання їх реалізації обговорив сьогодні голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко з фахівцями, котрі реалізовують державну молодіжну політику

Особливо важливим, зазначив Юрій Погуляйко, є те, що усі проєкти-переможці стосуються національно-патріотичного виховання та ініційовані авторитетними молодіжними громадськими формуваннями: ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», ВОО «Студентське Братство Волині», обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді та Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк.

У зв’язку з оголошенням карантину проєкти реалізовуватимуться на території області упродовж серпня – грудня.

Зокрема, у серпні у Ковелі на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні відбудеться Всеукраїнський табір «Хорунжий» імені полковника Армії УНР П. Болбочана. Під час якого пройдуть навчання з організації військово-патріотичних та національно-патріотичних заходів, заняття для молоді із домедичної підготовки, відпрацювання основ військово-спортивної підготовки, історичні гутірки, сплави на плотах, навчання із виживання та орієнтування на місцевості, вправи зі стрільб на базі 14 окремої механізованої бригади.

У зв’язку з оголошенням карантину проєкти реалізовуватимуться на території області упродовж серпня – грудня.

У вересні в урочищі Гайове Ківерцівського району пройде всеукраїнська теренова гра „Звитяга«. Учасники з усіх куточків України отримають практичні базові туристичні навички, ведення розвідки в лісових умовах, пройдуть тренінги з надання першої домедичної допомоги і тактичної медицини у польових умовах.

Ще три проєкти, а саме: «Шляхами звитяг» (патріотичний захід, де учасники добираються різними групами в одну точку на велосипедах, пішки та по воді); «Доброволець» (екстремальні туристичні змагання); «Стежками УПА» (змагання з орієнтування, де контрольною точкою є історичний пункт) відбудуться упродовж серпня-грудня.

Голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко доручив максимально сприяти молодіжним організаціям у реалізації їхніх проєктів.

Джерело: Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації