Мінздоров закликає наляканих коронавірусом українців не пити спирт, а мити ним підлогу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Мінздоров закликає наляканих коронавірусом українців не пити спирт, а мити ним підлогу

Отакої!

Фото УНН.

Мінздоров закликає наляканих коронавірусом українців не пити спирт, а мити ним підлогу

А також не сподіватися, що влітку COVID-19 буде не таким агресивним

Центр громадського здоров’я МОЗ заявляє, що ризик захворіти на COVID-19 влітку такий же, як і в іншу пору року.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на пост ЦГЗ у Facebook.

Захворіти на COVID-19 можна незалежно від того, наскільки тепла та сонячна погода. У країнах зі спекотним кліматом також спостерігається поширення захворювання.

«Захворіти на COVID-19 можна незалежно від того, наскільки тепла та сонячна погода. У країнах зі спекотним кліматом також спостерігається поширення захворювання», - йдеться у дописі.

У ЦГЗ нагадали, що вірус передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами – через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання.  

Вірус не передається повітряним шляхом – він не здатен переноситись потоками повітря на великі відстані від хворої людини.

Наразі не має імунітету, вакцин та ліків проти коронавірусу, але убезпечити себе можна за допомогою фізичного дистанціювання та щоденної гігієни.

Для прибирання в домашніх умовах достатньо використовувати побутові мийно-дезінфікуючі засоби, перекис водню та спиртовмісні розчини з концентрацією спирту 60-80%.

Водночас вживання алкоголю чи гаряча ванна не можуть захистити від зараження COVID-19.  


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.