Голові однієї з сільрад повідомили про підозру щодо перевезення більш як 30 кг бурштину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Голові однієї з сільрад повідомили про підозру щодо перевезення більш як 30 кг бурштину

Усе, що придбав сумнівним чином, арештували.

Фото pixabay.com.

Голові однієї з сільрад повідомили про підозру щодо перевезення більш як 30 кг бурштину

Сонячний камінь посадовець придбав незаконно і зберігав в автівці

Прокуратура Рівненської області 28 квітня повідомила про підозру 36-річному  голові однієї із сільських рад Дубровицького району, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 240-1 КК України (незаконне придбання, зберігання та перевезення бурштину). Про це інформує сайт прокуратури Рівненщини.

За версією слідства, чоловік при посаді незаконно придбав та зберігав у салоні транспортного засобу бурштин загальною вагою 33 кілограми, ринковою вартістю понад 600 тис. грн (у січні 2020 року  правоохоронці його вилучили).

Слідчим суддею Рівненського міського суду на вилучене майно накладено арешт. За версією слідства, чоловік при посаді незаконно придбав та зберігав у салоні транспортного засобу бурштин загальною вагою 33 кілограми, ринковою вартістю понад 600 тис. грн (у січні 2020 року  правоохоронці його вилучили).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу працівників Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР Національної поліції України.