Клієнтка після стрижки й манікюру повідомила поліції про незаконні дії перукарки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
Клієнтка після стрижки й манікюру повідомила поліції про незаконні дії перукарки

Заплатить штраф за те, що стригла в заборонений період.

Фото УНІАН.

Клієнтка після стрижки й манікюру повідомила поліції про незаконні дії перукарки

Суд оштрафував порушницю карантину на 17 тисяч гривень

Ізмаїльський міськрайонний суд Одеської області оштрафував на 17 тис. грн перукарку, яка працювала під час карантину. Як передає кореспондент УНІАН, це випливає з відповідної ухвали суду. У ній сказано, що до суду надійшли матеріали про вчинення правопорушення, передбаченого ст. 44-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення.

Згідно з матеріалами, жінка, перебуваючи в салоні, надавала перукарські послуги, порушивши таким чином відповідну постанову Кабінету міністрів України.

Перукарка в судовому засіданні свою провину визнала частково, заявивши, що надала послуги лише самим співробітникам салону.

 За свідченнями громадянки, яка працює барменом, 15 квітня вдень вона прийшла до салону, щоб отримати послуги майстра манікюру та перукаря. Зазначені послуги клієнтка отримала, після чого повідомила до поліції про правопорушення.

«До матеріалів справи долучено фотографії, згідно з якими вхідні двері перукарні відкриті, людям надаються послуги», - сказано в постанові.  Разом із тим, згідно зі свідченнями громадянки, яка працює барменом, 15 квітня вдень вона прийшла до салону, щоб отримати послуги майстра манікюру та перукаря. Зазначені послуги клієнтка отримала, після чого повідомила до поліції про правопорушення. Вивчивши матеріали, суд застосував до порушниці адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 17 тис. грн, а також - 420,2 грн судового збору.