Українець Андрій Войналович може стати третім українським баскетболістом у НБА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Українець Андрій Войналович може стати третім українським баскетболістом у НБА

Триматимемо кулаки за цього хлопця!

Фото БК "Хімік".

Українець Андрій Войналович може стати третім українським баскетболістом у НБА

Він був визнаний найкращим молодим гравцем баскетбольної Суперліги України за підсумками минулого сезону

Форвард южненського «Хіміка» Андрій Войналович став учасником драфту Національної баскетбольної асоціації (НБА), який повинен пройти в цьому році.

Прізвище 20-річного українця потрапила до списку 42 учасників драфту із закордонних чемпіонатів. Всього в драфті будуть брати участь 205 перспективних спортсменів, з яких 163 представляють місцеві коледжі, інформує УНІАН.

У регулярному чемпіонаті він провів 24 поєдинки, набираючи в середньому 7,9 очка за гру. Також форвард є кандидатом у збірну України.

Войналович був визнаний найкращим молодим гравцем баскетбольної Суперліги України за підсумками минулого сезону. У регулярному чемпіонаті він провів 24 поєдинки, набираючи в середньому 7,9 очка за гру. Також форвард є кандидатом у збірну України.

Драфт НБА-2020 планувалося провести 25 червня, але подія була перенесена на невизначений термін через пандемію коронавірусу.

У НБА вже виступають двоє українців - центровий Олексій Лень представляє «Сакраменто», а атакуючий захисник Святослав Михайлюк - «Детройт».