Орендаря через суд змушують віддати громаді озеро, яке орендував на 10 років, а користується уже 13 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Орендаря через суд змушують віддати громаді озеро, яке орендував на 10 років, а користується уже 13

Правоохоронці порахували, що водойма вартує майже 9 млн гривень.Фото pixabay.com.

Волинь-нова

Орендаря через суд змушують віддати громаді озеро, яке орендував на 10 років, а користується уже 13

У прокуратурі вважають, що чоловік незаконно має зиск з водойми на території Млинівського району

Дубенська місцева прокуратура виявила порушення вимог земельного законодавства під час користування земельної ділянки водного фонду на території Млинівського району. Про це інформує сайт прокуратури Рівненщини.

У лютому 2007 року між органом виконавчої влади та жителем смт. Млинів укладено договір оренди земельної ділянки площею 9,1862 га вартістю 8,9 млн. грн., яка знаходиться за межами населеного пункту, для ведення ставкового господарства та риборозведення.

Незважаючи на закінчення терміну дії договору оренди, який становив 10 років, орендар не вжив жодних заходів, передбачених законодавством, щодо повернення вказаної земельної ділянки у державну власність. З метою захисту інтересів держави прокуратура  пред’явила позов про повернення земельної ділянки водного фонду вартістю 8,9 млн. гривень.

З метою захисту інтересів держави прокуратура  пред’явила позов про повернення земельної ділянки водного фонду вартістю 8,9 млн. гривень.

На даний час позов перебуває на розгляді у Млинівському районному суді Рівненської області.