Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Протягом двох років бандити викрадали ікони з українських храмів

Поліція перевіряє на причетність до вчинення цих злочинів й інших осіб.

Фото пресцентру Офісу Генерального прокурора України.

Протягом двох років бандити викрадали ікони з українських храмів

Правоохоронці викрили міжрегіональну групу осіб, яка впродовж 2018-2020 років промишляла в церквах у різних областях України

За даними слідства, остання крадіжка відбулась 30 квітня 2020 року з храму, розташованого в с. Михайлівка Шарогородського району Вінницької області. Було викрадено три ікони 1860 року, які в подальшому вилучені, інформує пресцентр Офісу Генерального прокурора України.

Вилучено велику кількість ікон, знаряддя вчинення злочинів, грошові кошти, автомобілі тощо.

Завдяки злагодженим діям понад 70 правоохоронців, на території міст Одеси, Києва та Хмельницького проведено понад 13 санкціонованих обшуків. За їх результатами виявлено та вилучено велику кількість ікон, знаряддя вчинення злочинів, грошові кошти, автомобілі тощо.

Наразі затримано організатора та двох виконавців злочинів. Їм повідомлено про підозру у крадіжках, поєднаних з проникненням у приміщення, вчинених у великих розмірах (ч. ч. 3, 4 ст. 185 КК України). Наразі вирішується питання про обрання відносно них запобіжного заходу та накладення арешту на майно.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Telegram Channel