З Єгипту та Еміратів в Україну прибули понад 350 українців - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
З Єгипту та Еміратів в Україну прибули понад 350 українців

Усі хто повернувся, пішли на самоізоляцію.

Державна прикордонна служба України.

З Єгипту та Еміратів в Україну прибули понад 350 українців

Минулої доби у пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Держприкордонслужби оформили на в’їзд та виїзд 13 тисяч осіб

Під час проведення температурного скринінгу осіб з підвищеною температурою тіла не виявлено.

Також учора прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили пасажирів двох авіарейсів з Єгипту та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Літаками з Шарм-ель-Шейху та Дубаю до України прибули понад 350 українців. Після приземлення прикордонники провели температурний скринінг пасажирів. Жоден з пасажирів на самопочуття не скаржився.

Після приземлення прикордонники провели температурний скринінг пасажирів. Жоден з пасажирів на самопочуття не скаржився. 

Усі пасажири встановили мобільний додаток «Дій вдома» та зобов’язалися знаходитись на самоізоляції за вказаними у ньому адресами. Внесення громадянами необхідної інформації у мобільний застосунок «Дій вдома» прикордонники перевірили у ході проведення паспортного контролю.

Загалом минулої доби порушників самоізоляції на кордоні не виявлено. Нагадаємо, що за порушення правил карантину ст. 44-3 КУпАП передбачає штраф від 17 тис. грн.

Джерело: Державна прикордонна служба України.