Діти знайшли бронебійний снаряд, облили бензином та підпалили - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Діти знайшли бронебійний снаряд, облили бензином та підпалили

Тепер шибениками займаються правоохоронці.

Фото відділу комунікації поліції Рівненської області

Діти знайшли бронебійний снаряд, облили бензином та підпалили

Близько двох тижнів тому 11-річний житель села Малин Млинівського району Рівненщини на пасовищі знайшов металевий підозрілий предмет, приніс його додому та разом із 13-річним братом вкинув його у криницю закинутого господарства

Другого травня хлопці згадали про знахідку. У колодязь вкинули скляну півлітрову банку із бензином, а потім почали підпалювати папір та кидати вниз, в результаті чого стався вибух. На, щастя ніхто не постраждав. 

У криниці вибухнула газоповітряна суміш парів бензину та кисню.

Працівники вибухотехнічного відділу поліції області дістали та вилучили боєприпас, яким виявився артилерійський бронебійний снаряд калібру 75 мм. Він не містив жодних засобів підриву та вибухотехнічних речовин, а в криниці вибухнула газоповітряна суміш парів бензину та кисню.

За цим фактом поліцейські розпочали досудове розслідування за частиною 1статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). У рамках кримінального провадження встановлюються всі обставини події, зокрема й коло осіб, які могли б володіти інформацією щодо знайденого снаряду.  

Правоохоронці вкотре наголошують громадянам на дотриманні правил поводження із підозрілими предметами, а батькам — на необхідності проведення з дітьми роз’яснювальної роботи з цього приводу:
-    в жодному разі не наближатися до небезпечної знахідки та негайно повідомити на спецлінію 102;
-    максимально обмежити доступ до місця виявленого предмета та не допускати нікого до приїзду правоохоронців.