Відзначили юних волинян, які подарували «Великоднє диво» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Відзначили юних волинян, які подарували «Великоднє диво»

Волинь-нова

Відзначили юних волинян, які подарували «Великоднє диво»

Підбили підсумки дистанційного обласного конкурсу писанки

Учасниками конкурсу стали учні мистецьких шкіл, працівники клубних установ області, студенти СНУ імені Лесі Українки (факультет культури і мистецтв). Творчі змагання проходили у трьох номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, писанкарство (писанки, крашанки, мальованки, травленки, крапанки, дряпанки). Кожен учасник надав фото творчої роботи великодньої тематики. Загалом було подано понад 200 робіт від 140 учасників.  

Згідно рішення журі, 54 роботи відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, 3 конкурсні роботи отримали спеціальні відзнаки. Журі конкурсу відмітило високу майстерність авторів, творчий підхід, художню довершеність та оригінальність стилістичного вирішення.

Вітаємо переможців онлайн фотоконкурсу писанки з визначними творчими досягненнями!

Згідно рішення журі, 54 роботи відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня, 3 конкурсні роботи отримали спеціальні відзнаки.

Список переможців дистанційного обласного конкурсу писанки «Великоднє диво»: 

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»

ІІ категорія (10-11 років):
І – Дужич Наталія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
ІІ – Озімок Олена (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
ІІІ – Левчук Владислава (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького), Воронюк Владислав (КЗ «Школа мистецтв» Луківської селищної ради)

ІІІ категорія (12-13 років):
 І – Вавринюк Нікіта (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)
ІІ – Данилюк Яна (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
ІІІ – Синьчук Володимир (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)

ІV категорія (14-17 років):
 І – Коновал Юліана (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Халик Андріана (КУ «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради)
ІІ – Савчук Оксана (КУ «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради)
ІІІ – Сухонос Вікторія (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)

V категорія (від 18 років):
 І – Іщук Олеся (Палац культури м. Луцьк)

 

 Номінація «Образотворче мистецтво»

І категорія (7-9 років):
І – Буряк Денис (Люблинецька школа мистецт
ІІ – Терновецька Євгенія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
ІІІ – Міщук Дарія (Люблинецька школа мистецтв), Зінчук Дарія (Княгининівська школа мистецтв)

ІІ категорія (10-11 років):
 І – Літвінчук Анна (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)
 ІІ – Просова Ірина (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
 ІІІ – Коляда Богдана (Княгининівська школа мистецтв), Шевчук-Шлюєва Софія (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)

 ІІІ категорія (12-13 років):
І – Дудка Юлія (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)
ІІ – Борис Аліна (Устилузька школа мистецтв), Демчук Богдана (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)
ІІІ – Козоріз Соломія (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Сізих Дарина (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Михалик Христина (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)

ІV категорія (14-17 років):
І – Чирук Анна (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Ткачук Анастасія (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука)
ІІ – Конащук Катерина (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Лавринюк Олександра (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Борзенко Єлизавета (Луцька ДХШ)
ІІІ – Підв'язна Дана (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького), Демчук Дарина (Ковельська ДХШ ім. А. Лазарчука), Муровець Денис (Устилузька школа мистецтв)

 

  Номінація «Писанкарство»

 І категорія (7-9 років):
 І – Оніщук Дарія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
 ІІ – Руда Софія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)

ІІ категорія (10-11 років):
І – Дячук Марко (Луцька ДХШ)
 ІІ – Михальчук Арсен (Луцька ДХШ)
ІІІ – Пилипчук Олександра (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького), Фоменко Катерина (Нововолинська ДШМ), Якимчук Анна (Нововолинська ДШМ)

ІІІ категорія (12-13 років):
І – Майкут Анастасія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
ІІ – Конопліцька Анна (Луцька ДХШ)
ІІІ – Довгун Дарина (Нововолинська ДШМ)

ІV категорія (14-17 років):
І – Артюшенко Тетяна (Луцька ДХШ)
ІІ – Зарівняк Валерія (Володимир-Волинська ДХШ імені М. Рокицького)
ІІІ – Чупахіна Вікторія (Нововолинська ДШМ)

 V категорія (від 18 років):
І – Романова Тетяна (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв), колективна робота (будинок культури м. Берестечко)
ІІ – Булюк Марія (Нововолинська ДШМ), Собець Ангеліна (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв)
ІІІ – Степаницька Анастасія (СНУ імені Лесі Українки, факультет культури і мистецтв), Сидорук Альона (клуб с.Березолуки Копачівської ОТГ), колективна робота (Горохівський РБК)

 

Спеціальна відзнака:
 «Оригінальне стилістичне вирішення» – Мельничук Алевтина (Луцька ДХШ) «Висока майстерність» – Братанова Дар'я (Луцька ДХШ) «Художній образ» – Понк Марія (Луцька ДХШ)

Джерело: Волинський обласний науково-методичний центр культури