Як любощі в ліжку можуть допомогти схуднути - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
Як любощі в ліжку можуть допомогти схуднути

Кохатися треба активно і «не з москалями».

Фото Pixabay.

Як любощі в ліжку можуть допомогти схуднути

Для того, щоб підтримувати тіло в формі можна не тільки правильно харчуватися і займатися спортом, але і регулярно займатися сексом

Щоб спалити зайві калорії, кохатися потрібно активно.  Автори Cosmopolitan пропонують для цього 5 поз:

Собака мордою вниз

Слід почати з положення для віджимання від підлоги, щоб правильно розташувати долоні і стопи. Потім підняти таз вгору, як в позі «собака мордою вниз» з йоги. Це допоможе зміцнити м'язи рук і спини.

Міст

Ця нескладна поза дозволить підкачати сідниці. Необхідно лягти на спину, зігнути ноги в колінах. Відстань між ступнями повинна бути 15−20 сантиметрів. Секс в такій позі зміцнює поперек, сідниці і стегна.

50 відтінків віньяса

Необхідно лягти на спину розвівши ноги в «метелика». Чоловік повинен розташуватися зверху. Така поза допоможе розтягнути м'язи ніг.

Гаряча берізка

Ця поза бадьорить допомагає зняти напругу з шийного відділу хребта і оновити організм в цілому. Потрібно лягти на спину і закинути ноги за голову, як в «берізці», потім оповити своїми стегнами ноги чоловіка, який в цей час розташовується навпроти, підсуваючи таз якомога ближче до його тазу.

Блискавка

Чоловік сідає навпочіпки з підігнутими під себе ногами і спирається на витягнуті за спину руки. Жінці необхідно розташуватися зверху.

Джерело: «Високий замок».