Жоден з півтисячі евакуйованих пасажирів з Німеччини, Італії та Казахстану не мав симптомів коронавірусу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
Жоден з півтисячі евакуйованих пасажирів з Німеччини, Італії та Казахстану не мав симптомів коронавірусу

За добу кордон перетнуло менше 12 тисяч осіб.

Державна прикордонна служба України.

Жоден з півтисячі евакуйованих пасажирів з Німеччини, Італії та Казахстану не мав симптомів коронавірусу

Минулої доби прикордонники перевірили та здійснили пропуск громадян, котрі прибули в аеропорт «Бориспіль» трьома евакуаційними рейсами

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили спеціальні пасажирські авіарейси з Мілану (Італія), Таразу (Казахстан), Франкфурта (Німеччина). Серед прибулих цими літаками осіб переважна більшість – громадяни України. Жоден з пасажирів не мав підвищеної температури тіла, або скарг на наявність симптомів захворювання на ГРВІ. Вони усі, окрім одного, обрали передбачені карантинні обмеження із застосуванням додатку «Дій вдома». Після перевірки співробітниками Держприкордонслужби реєстрації в додатку ці особи відправилися на двотижневу самоізоляцію за вказаними адресами. Один громадян, який прибув рейсом з Мілану, проведе карантин у визначеному обсерваторі.

Серед тих, хто в’їжджав в Україну, осіб із високою температурою тіла чи скаргами на наявність симптомів захворювання на ГРВІ не виявлено.

Загалом пасажиропотік через український кордон залишається доволі низький. Протягом доби кордон нашої країни на в’їзд та на виїзд перетнуло менше 12 тисяч осіб. Серед тих, хто в’їжджав в Україну, осіб із високою температурою тіла чи скаргами на наявність симптомів захворювання на ГРВІ не виявлено.

Минула доба значно покращила статистику захворюваності на COVID-19 у Держприкордонслужбі. Подвійним ПЛР-тестуванням підтверджено факт одужання трьох прикордонників. Загалом зареєстровано 18 випадків захворювання на коронавірусну хворобу військовослужбовців та працівників відомства. На сьогодні 14 з них перебувають на лікуванні, одужало – 4.

Джерело: Державна прикордонна служба України.