Волинянина підозрюють у неправдивому повідомленні про злочин - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Волинянина підозрюють у неправдивому повідомленні про злочин

Чоловікові загрожує тюрма.

Фото Pixabay.

Волинянина підозрюють у неправдивому повідомленні про злочин

За процесуального керівництва Іваничівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури 49-річному чоловіку повідомлено про підозру у завідомо неправдивому повідомленні органу поліції про вчинення злочину та наданні неправдивих показів із корисливих мотивів

Слідчі встановили, що чоловік 11 лютого 2020 року звернувся до Іваничівського відділення поліції із заявою, в якій неправдиво повідомив про факт незаконного заволодіння невстановленою особою вантажівкою, яку він орендував.

Волинянин, який у такий спосіб хотів приховати факт продажу ним чужого авто, був попереджений про кримінальну відповідальність – і за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, і за завідомо неправдиві показання.

У подальшому він так само неправдиво надавав свідчення про вчинення щодо нього цього злочину.

В обох випадках волинянин, який у такий спосіб хотів приховати факт продажу ним чужого авто, був попереджений про кримінальну відповідальність – і за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, і за завідомо неправдиві показання.

Отож, він усвідомлював, що діє незаконно.

Тепер чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні цих кримінальних правопорушень, за які санкціями ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384 КК України передбачено покарання до п’яти років позбавлення волі.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.