Футболіст німецького «Шальке», який загинув 2016 року в Конго, виявився... живим-живісіньким - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Футболіст німецького «Шальке», який загинув 2016 року в Конго, виявився... живим-живісіньким

Сказитися можна!

Фото із Facebook.

Футболіст німецького «Шальке», який загинув 2016 року в Конго, виявився... живим-живісіньким

Ймовірно, смерть гравця була інсценізована заради страхових виплат

Колишній футболіст німецького «Шальке» Яннік Камба, який вважався загиблим з 2016 року, виявився живим.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Bild.

Смерть Камба була зафіксована в документах 27 січня 2016 року. Було оголошено, що футболіст загинув в результаті автокатастрофи у себе на батьківщині в Конго. Про смерть повідомила колишня дружина Камба. Вона також надала всі відповідні документи.

Однак тепер з'ясувалося, що 33-річний екс-футболіст не помер. Зараз він проживає у регіоні Рур в Німеччині і працює хіміком на енергетичному підприємстві.

Шестизначну суму після «смерті» Камба отримала його «вдова».

Передбачається, що смерть гравця була інсценізована заради страхових виплат. Шестизначну суму після «смерті» Камба отримала його «вдова». 

Німецька прокуратура вже проводить розслідування відносно дівчини.

Сам Камба заявив, що зловмисники висадили його з машини в Конго, відібравши всі гроші, телефон і документи, а повернутися в Німеччину йому вдалося тільки через два роки.

Камба є вихованцем «Шальке», однак за першу команду гельзенкірхенців не грав. В період з 2008 по 2015 роки він виступав за клуби нижчих дивізіонів Німеччини.