Зеленському начхати на лікарів, його цікавлять тільки політичні дивіденди – Артур Герасимов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
Зеленському начхати на лікарів, його цікавлять тільки політичні дивіденди – Артур Герасимов

«Якщо ви хочете, зробіть повну копію законопроекту Порошенка, виносьте в зал і голосуйте! Головне – щоб прийняли».

Фото ЄС.

Зеленському начхати на лікарів, його цікавлять тільки політичні дивіденди – Артур Герасимов

Президент Володимир Зеленський та депутати його фракції «Слуга народу» не переймаються проблемами медиків, які протистоять епідемії коронавірусу. Їх цікавлять виключно політичні дивіденди. Про це у коментарі журналістам сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов

«Законопроект про страхування медиків, де ключовим автором є Петро Порошенко, дуже простий. Якщо лікар захворів, він отримає близько 200 тисяч з цієї страховки. Якщо, боронь Боже, лікар помер через COVID-19, то його родина отримає близько півтора мільйона гривень.

Я вже знаю, що через «політичні дивіденди» Зеленському і «слугам народу» взагалі начхати на лікарів. Для них це – провокація, а потрібні «політичні дивіденди». Гадаю, вся країна вчора бачила це.

Я вже знаю, що через «політичні дивіденди» Зеленському і «слугам народу» взагалі начхати на лікарів. Для них це – провокація, а потрібні «політичні дивіденди». Гадаю, вся країна вчора бачила це. Так от, через «політичні дивіденди» вони реєструють альтернативний закон. Якщо ви хочете, зробіть повну копію законопроекту Порошенка, виносьте в зал і голосуйте! Головне – щоб прийняли. Бо зараз не треба ділитись на опозицію чи владу. Треба об’єднатися і допомогти якомога скоріше. Пройти епідемію, захистити лікаря і захистити українців», – наголосив Герасимов.

«А якщо ви хочете «політичні дивіденди», і якщо ви хочете, щоб вам аплодували, можете повністю скопіювати закон Порошенка і приймати його. Нам немає різниці, хто автор законопроекту, головне – щоб він був проголосований», – сказав співголова фракції «Європейської Солідарності».

Джерело: ЄС.