![Любешівська громада готується до Дня пам’яті та примирення](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/p/tj/fefpdu-z34um3rnn2hkhxcixwul52wyjicf6tjp.jpg)
Людина і суспільство
Любешівська громада готується до Дня пам’яті та примирення
На території громади впорядковують місця поховання та пам’янті знаки
Триває впорядкування місць поховань та пам’ятних знаків на території Любешова і населених пунктів селищної ради. Про це інформує сайт Любешівська селищна рада.
Мешканці селища і сіл облаштовують квітники, видаляють суху рослинність, де необхідно завозить чорнозем.
Мешканці селища і сіл облаштовують квітники, видаляють суху рослинність, де необхідно завозить чорнозем – так громада готується до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)