Прокуратура з'ясовує, хто підняв руку на орнітологічний заказник у Чарукові (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Прокуратура з'ясовує, хто підняв руку на орнітологічний заказник у Чарукові (Фото)

Чхати вони хотіли на пернато-дзьобатих...

Фото Прокуратури Волинської області.

Прокуратура з'ясовує, хто підняв руку на орнітологічний заказник у Чарукові (Фото)

Дії зловмисників поставили під загрозу життя птахів

Луцька місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом умисного пошкодження об'єкту природно-заповідного фонду – орнітологічного заказника місцевого значення «Чаруків».

На території заказника невстановлена особа, застосовуючи спеціальну техніку, зруйнувала гідротехнічну споруду, демонтувавши металеву трубу, яка з’єднувала стави із обвідним каналом і регулювала рівень води й була джерелом живлення ставків на природно-заповідній території.

Прокурори встановили, що на території заказника невстановлена особа, застосовуючи спеціальну техніку, зруйнувала гідротехнічну споруду, демонтувавши металеву трубу, яка з’єднувала стави із обвідним каналом і регулювала рівень води й була джерелом живлення ставків на природно-заповідній території.

Цими діями спричинено зміну природних властивостей, екологічної системи об’єкта природно-заповідного фонду порушено перерозподіл потоку води та створено небезпеку для довкілля.

Згодом з'ясувалося, що до вчинення цих дій можуть бути причетні працівники одного із сільськогосподарських підприємств села Несвіч Луцького району. На території господарства виявлено й вилучено частину зруйнованої гідротехнічної споруди.

Триває досудове розслідування. Прокурори клопотатимуть про накладення арешту на техніку та інші знаряддя вчинення злочину.

Пресслужба прокуратури області.