Через автопробіг із червоними прапорами в Запоріжжі сталися сутички - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
Через автопробіг із червоними прапорами в Запоріжжі сталися сутички

Проросійська організація «Полк Перемоги», яку в Запоріжжі очолює ексрегіонал Андрій Іванов, влаштувала автопробіг.

Фото 061.ua.

Через автопробіг із червоними прапорами в Запоріжжі сталися сутички

Автопробіг влаштувала проросійська організація «Полк Перемоги»

Неподалік Алеї Бойової слави в Запоріжжі 9 травня сталися сутички. Як повідомляє місцеве видання 061, проросійська організація «Полк Перемоги», яку в Запоріжжі очолює ексрегіонал Андрій Іванов, влаштувала автопробіг, пише LB.ua.

Біля Алеї покладали квіти городяни та перебували ветерани АТО, які провели патріотичний автопробіг від площі Героїв. У цей момент колона з червоними прапорами, яка їхала по проспекті Соборному, зупинилася біля Алеї. Видання зазначає, що раніше вони пересувалися по місту, не використовуючи жодної символіки, а прапори прикріпили до транспорту вже на під'їзді до Алеї.

Один із чоловіків зірвав червоний прапор і кинув на землю. Почалася словесна перепалка.

Один із чоловіків зірвав червоний прапор і кинув на землю. Почалася словесна перепалка. 

Проукраїнські активісти співали гімн України, у той час як прихильники «Полку Перемоги» – «Катюшу» та «Цей День Перемоги». Люди намагалися заблокувати колону, але в ситуацію втрутилася поліція. Після чого проросійські активісти поїхали до меморіалу «Скорботна Мати». Однак покласти квіти там їм не вдалося.

Нагадаємо, у Запоріжжі напередодні 9 травня вилучили понад 2 тис. газет, масок, прапорів із комуністичною символікою. Обшуки провели в запорізькому офісі організації «Полк Перемоги». Раніше в Одесі на акціях до 9 травня відбулося масове порушення карантину. Проросійські громадяни поводилися агресивно і провокували словесні перепалки.