Огнєн Вукоєвич добряче хильнув, а потім погрожував «повбивати» тещу, дружину та її сестру - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Огнєн Вукоєвич добряче хильнув, а потім погрожував «повбивати» тещу, дружину та її сестру

Отакої!

Фото jutarnji.hr

Огнєн Вукоєвич добряче хильнув, а потім погрожував «повбивати» тещу, дружину та її сестру

Схоже, родинний «жіночий батальйон» неабияк «дістав» хорватського футболіста...

Колишній півзахисник київського «Динамо», тренер збірної Хорватії U-20 Огнєн Вукоєвич підтвердив, що був затриманий поліцією через погрози вбити дружину, а також її сестру і матір, повідомляє УНІАН.

«Можу підтвердити, що через розбіжності з дружиною у мене був допит у прокуратурі. Мене звільнили з зобов'язанням, що, поки ці розбіжності не будуть повністю вирішені, ми не повинні жити разом. Вірю, що ми скоро вирішимо цю ситуацію в колі сім'ї», - цитує Вукоєвича jutarnji.hr.

Можу підтвердити, що через розбіжності з дружиною у мене був допит у прокуратурі. Мене звільнили з зобов'язанням, що, поки ці розбіжності не будуть повністю вирішені, ми не повинні жити разом. Вірю, що ми скоро вирішимо цю ситуацію в колі сім'ї.

Він також попросив зрозуміти необхідність не розголошувати сімейні справи.

Нагадаємо, повідомлялося, що Вукоєвич прийшов додому в нетверезому стані, після чого почав погрожувати вбивством своїй дружині та її родичкам.