ВООЗ: у країнах, які зняли карантинні обмеження, фіксують сплеск COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
ВООЗ: у країнах, які зняли карантинні обмеження, фіксують сплеск COVID-19

Поки не буде вакцини, найкраще для стримання хвороби – пакет обмежувальних заходів.

Фото Укрінформу.

ВООЗ: у країнах, які зняли карантинні обмеження, фіксують сплеск COVID-19

Організація з охорони здоров'я випустила рекомендації, які держави повинні враховувати, перш ніж скасувати обмежувальні заходи

Протягом вихідних у деяких країнах, де було знято карантинні обмеження, зафіксовано сплеск випадків коронавірусу COVID-19. Про це заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреісус під час пресбрифінгу в Женеві, повідомляє Укрінформ з посиланням на CNN.

«У вихідні ми побачили ознаки викликів, які можуть бути попереду. У Південній Кореї бари та клуби були закриті, оскільки підтверджений випадок (коронавірусу - ред.) призвів до необхідності відстежити велику кількість контактів», - сказав він.

Крім того, в Ухані вперше за більш ніж місяць було виявлено випадок COVID-19.

«Німеччина також повідомила про збільшення випадків після зняття обмежень. На щастя, у всіх трьох країнах є системи для виявлення (заражених - ред.) та реагування на спалахи», - заявив Гебреісус.

За його словами, ВООЗ випустила рекомендації, які країни повинні враховувати, перш ніж скасувати обмежувальні заходи.«Німеччина також повідомила про збільшення випадків після зняття обмежень. На щастя, у всіх трьох країнах є системи для виявлення (заражених - ред.) та реагування на спалахи», - заявив Гебреісус.

«ВООЗ тісно співпрацює з урядами, щоб забезпечити збереження ключових заходів охорони здоров'я для вирішення проблеми зняття обмежень. Поки не буде вакцини, всебічний пакет заходів - це наш найефективніший інструмент для подолання (COVID-19 – ред.)», - сказав він.

За інформацією Yonhap, у Сеулі та сусідніх містах зафіксовано новий спалах коронавірусної інфекції COVID-19 після пом'якшення карантину. Там, виявлено щонайменше 101 особу, яка заразилася після відвідування нічних клубів в Сеулі, Інчхоні і Кьонгі.

Це сталося після того, як 29-річний чоловік з коронавірусом 1-2 травня відвідав п’ять нічних клубів і бар у сеульському районі Ітаєвон.

Після цього влада країни ухвалила рішення терміново закрити розважальні заклади.