На Волині судитимуть підприємця, який не виконує рішення суду - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
На Волині судитимуть підприємця, який не виконує рішення суду

Чоловікові загрожує до трьох років позбавлення волі.

Фото Pixabay.

На Волині судитимуть підприємця, який не виконує рішення суду

Бызнесмену повідомлено про підозру у вчиненні злочину

Володимир-Волинська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження про умисне невиконанні підприємцем рішення суду, що набрало законної сили.

Суд задоволив позов Володимир-Волинської міської ради до фізичної-особи підприємця, зобов'язавши його звільнити самовільно зайняту земельну ділянку у Володимирі-Волинському та привести її у придатний для використання стан.

Ще 2013 року суд задоволив позов Володимир-Волинської міської ради до фізичної-особи підприємця, зобов'язавши його звільнити самовільно зайняту земельну ділянку у Володимирі-Волинському та привести її у придатний для використання стан, демонтувавши тимчасову споруду.

Проте, попри вжиті міськрадою, а також органами виконавчої служби заходи аж до попередження суб'єкта господарювання про кримінальну відповідальність за невиконання рішення суду, він його досі не виконав.

Зауважимо, що санкцією ч. 1 ст. 382 КК України за умисне невиконання рішення суду, яке набрало законної сили, передбачено покарання до трьох років позбавлення волі.

Джерело: Пресслужба прокуратури області.