Продали пів сотні українських... немовлят (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Продали пів сотні українських... немовлят (Відео)

Усі 46 малюків перебувають в одній кімнаті.

Фото BioTexCom.

Продали пів сотні українських... немовлят (Відео)

Але ще не забрали за кордон – завадив коронавірус

46 немовлят, народжених від сурогатних мам, знаходяться у київському готелі «Венеція», оскільки через закриття кордонів їх не можуть забрати батьки. Про це свідчить відео клініки репродуктивної медицини BioTex, уповноважена Верховної ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

Відео, яке опублікувала клініка, призначене для сурогатних батьків із різних країн: США, Італії, Іспанії, Великої Британії, Китаю, Франції, Німеччини та інших. Про це інформує «Українська правда».

На ньому персонал повідомляє, що з дітьми все добре, хоча чутно дитячий плач.  Зазначається, що немовлята перебувають під наглядом педіатрів.

Водночас, як видно із відео, усі 46 дітей перебувають в одній кімнаті. Повідомляється також, що знаходяться вони у готелі Києва під назвою «Венеція».

Знаходяться малята у готелі Києва під назвою «Венеція».

Відзначимо, що відео розмістили лише на міжнародній версії сайту клініки, водночас на українській та російській версіях воно відсутнє. 

Денісова вже заявила, що вказана інформація є підтвердженням того, що ситуація із наданням послуг сурогатного материнства цією клінікою є системною. Вона назвала сурогатне материнство проблемою, яка потребує негайного реагування. 

Омбудсман застерігає, що через надання таких послуг іноземцям можуть порушуватись права дітей. Окрім того, Україна у таких ситуаціях не здатна захистити своїх громадян. Денісова також закликала внести зміни до законодавства, щоб послугами сурогатного материнства користувались лише українці.